Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

TOP GIRLS - ZAKOCHANA | HOT NOWOŚĆ

top girls

źródło foto: YouTube
Święta święta i po świętach....a na święta, nie dość, że dostaliśmy zapewne całą kopę prezentów, to i w branży pewne piękne kobietki nas zaskoczyły.

Top Girls - nasze świeżynki na rynku muzycznym disco polo znane z takich hitów jak "Jeszcze tego nie wiem" , "Mleczko" czy "Nie Bedę Twoja", 25 grudnia 2017r wydały na świat kolejną swoją mega produkcje.

"ZAKOCHANA" bo taki nosi tytuł najnowszej produkcji TOPEK , ujrzała światło dzienne :)

Teledysk był kręcony podczas trasy zagranicznej TOPEK, oraz zespołów takich jak BOYS i WEEKEND. Podczas oglądania teledysku dziewczyny ukazały w nim całe swoje zwariowane życie na walizkach, jak i kolegów z branży. Ciekawostką będzie fakt, iż tym razem za muzykę i tekst do utworu "Zakochana" napisał sam Marek Biedrzycki z zespołu EFFECT. Klip powstał przy wsparciu Medica Group Sp. z o.o.

Klip w popularnym serwisie YouTube ma na swoim koncie już ponad 380 tys. odtworzeń! A minęły zaledwie dwa dni od premiery! Chyba już teraz mamy odpowiedź, że będzie to kolejna jakże szalona petarda muzyczna od dziewczyn!

Czy utwór od pierwszych brzmień będzie rządził w klubach tej zimy i w roku 2018? Jesteśmy przekonani, że tak!! Dziewczyny robią kawał dobrej roboty zarówno wokalnie, jak i scenicznie.

Nie pozostało nam nic innego jak …. :D  trzymać kciuki za dalsze sukcesy oraz oczekiwania na pierwszy milion na YouTube'owym liczniku ;) Utwór "Zakochana" naprawdę "wkręca się" a tekst sprawia, że piosenka jest łatwa do zapamiętania, i śpiewania.

Autor: Ewa Lejbt

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Basta
Co mi zrobisz
G+ Facebook
Kup
PIĘKNI I MŁODZI
Tak już bez ciebie
G+ Facebook
Kup
DEFIS
Lek na życie

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl