Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Nadciąga wybuchowa nowość od D-bomba & Freaky Boys! Zobacz TEASER teledysku!!

dbomb i freaky boys

źródło foto:Facebook-Bartek Padyasek
Faktem jest, że zespół D-bomb to prawdziwa ikona muzyki dance i eurodance. Ich produkcje to nieśmiertelne hity grane w najbardziej prestiżowych klubach w Polsce jak np. Energy 2000. My...niejednokrotnie udowadnialiśmy, jak bardzo cenimy króla muzyki dance … Oczywiście nie jesteśmy jedynymi wielbicielami. [:)]

Bartek Padyasek, dzięki nietuzinkowej barwie głosu rozkochał w sobie polską publiczność lubującą się w muzyce dance. Znany z takich hitów jak „O Tak, O Yeah”, „Najbardziej dzisiaj chcę” czy, „Oczy pełne łez” mógłby występować jeszcze przez długie lata, jednak on nadal tworzy i urozmaica swój repertuar, co widać w jego najnowszych produkcjach takich jak np. „Cała Ty”. Nie zwalnia tempa i tuż po nowym roku zaprezentuje słuchaczom wspólnie z grupą Freaky Boys nowy singiel, do którego powstał równie bobowy teledysk.

źródło foto:Facebook-Bartek Padyasek

„Sobota dzień Prota” to singiel, który ma stać się hymnem sali Dance w klubie Protector. Znając talent obu panów, szykuje się co naprawdę z J********m. [:)] Jak głoszą plotki ta produkcja, skazana jest na sukces! 

Teledysk w wyżej wspomnianym klubie realizowała firma Stykky Media. Premiera już na początku nowego roku, a dokładnie 6 stycznia! Czy muzyczna nowość zyska miano noworocznego mega hitu ?! Wszystko na to wskazuje.

Zobaczcie zapowiedź nadciągającej premiery!

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
PIĘKNI I MŁODZI
To nasze święta
G+ Facebook
Kup
Markus P
Kici Kici Miał
G+ Facebook
Kup
Casandra
Nie ma Brzydkich Pań

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl