Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

EXTAZY – Master | HOT PREMIERA!

Extazy

źródło zdjęć: YouTube
Po wybornych produkcjach, które szybko zyskały uznanie fanów, wokalista Extazy - Kamil Chludziński nie spoczywa na laurach i udostępnił nowiutki teledysk do singla pt. „MASTER”. Czy dzisiejsza premiera okaże się kolejnym strzałem w dziesiątkę? Trzymamy za to mocno kciuki!!

źródło zdjęć: YouTube

Dupy, cycki i erotyzm o tym jest nasza najnowsza produkcje pt MASTER. - tak zapowiedział swoją najnowszą produkcję wokalista zespołu Extazy, publikując na swoim Facebooku ociekający sexem trailer.

Z racji tego, że każdy nowy teledysk EXTAZY budzi ogromne emocje, Fani ponownie zauważyli coś więcej w dzisiejszej premierze niż tylko - „Dupy, cycki i erotyzm"

Wspaniały utwór! Określiłbym go mianem erotyk. Konstrukcja warstwy lirycznej dobrze przemyślana, subtelne dwuznaczności powodują, iż utwór można interpretować na wiele sposobów. Ja osobiście widzę tu nawiązanie do tematu reformy edukacji, a także inspirację twórczością jednej z youtuberek - myślę, że to pokazuje zorientowanie autora w tematach, które zajmują polskie społeczeństwo i on sam nie pozostaje na nie obojętny. To właśnie ten uniwersalny przekaz powoduje, iż dzieło pt. "Master" ma szanse stać się kanonem polskiej kultury i sztuki, a sam twórca aspiruje do miana wieszcza narodowego. Gratuluję i życzę kolejnych dojrzałych owoców pracy artystycznej ;)

I co Wy na to? Można ? … można!

Nie zdradzając więcej szczegółów, zachęcamy do obejrzenia najnowszej produkcji zespołu EXTAZY do singla pt. „Master”.

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
CamaSutra
Obojętna
G+ Facebook
Kup
SPEED
Zakochana
G+ Facebook
Kup
VEEGAS
Pokochaj Mnie

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl