Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Baby Full - Desperados | Premiera!

desperados

źródło zdjęć: YouTube
Zespół Baby Full zaprezentował teledysk do „Deserados” w poniedziałek, 11 września! Klip z ciekawą fabułą do sprawdzenia od dziś na POLSKIE DISCO!

BABY FULL idzie za ciosem! Rodzeństwo niedawno zostało wcielone do wytwórni muzycznej Lemon Records! Niezależna wytwórnia działająca na rynku muzycznym od niemal 10 lat skupia bądź też skupiała takie gwiazdy jak: Czadoman, Classic, After Party, B-qll, Jagoda, Megustar, Eratox, Baflo, Coolers, Stereo, Selfie, Areritif a od niedawna BABY FULL!!

Od wczoraj tj. 11 września repertuar muzyczny zespołu powiększył się o kolejny singiel „Desperados” - i nie chodzi tu wcale o znaną markę piwa. [:)] „Desperados” to utwór zawierający piękny tekst z niebanalnym ponadczasowym i zawsze na czasie przesłaniem - Nie wiesz, jak bardzo Cię kocham... Chcę, byś w to nigdy nie zwątpiła… Bądź moją cichą inspiracją, Moim natchnieniem moją muzą. – bardzo romantycznie prawda? Bez wątpienia chyba każda kobieta na świecie chciałaby usłyszeć tak piękne słowa od ukochanego.

Fabuła teledysku toczy się w dżungli. Bohaterami klipu są … NIE, NIE – Tarzan i Jane a dwie młode i prawdopodobnie zakochane w sobie na zabój osoby. Malownicze kadry, niebanalna fabuła … to po prostu trzeba zobaczyć!

Dajcie znać, jak Wam się podoba w komentarzach pod artykułem!

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
ANDRE
Czarodziejko serc złodziejko
G+ Facebook
Kup
Pudzian Band
Tylko Tobie Dam
G+ Facebook
Kup
Basta
Dla Ciebie Co Chcesz ( Tylko My )

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl