Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Mariusz Ostrowski jako Shazza - Twoja Twarz Brzmi Znajomo |VIDEO

Mariusz Ostrowski jako Shazza

źródło zdjęć: YouTube
9 września (sobota) punktualnie o godzinie 22:05 ruszyła kolejna edycja wspaniałego programu rozrywkowego – Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W ósmym sezonie poznamy bliżej ośmiu nowych artystów, którzy wcielą się w ikony polskiej i światowej muzyki. Warto wspomnieć, że zostały zmienione, a raczej uatrakcyjnione zasady gry. Wprowadzono „Wyzwanie” –. Uczestnik, który zobaczy na kołowrotku takie hasło, otrzyma możliwość wybrania jednej z wylosowanych przez pozostałych zawodników postaci. Oznacza to, ze dwóch artystów może wcielić się w jedną osobę! - informują realizatorzy show. A drugą konkurencję nazwano „Wypróbuj przyjaciela” - Po wylosowaniu tego hasła uczestnicy wykonają utwór z wybranym przez siebie przyjacielem. – czytamy dalej.

Na scenie konkurują ze sobą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Mariusz Ostrowski i Marcel Sabat. Zatrzymajmy się na przedostatnim uczestniku. Dlaczego? Znany aktor z Kielc, Mariusz Ostrowski w premierowym odcinku 8 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” miał trudne zadanie, ponieważ musiał się wcielić w niekwestionowaną królową nurtu disco polo w latach 90. - Shazze. Znany aktor wykonał szlagierową piosenkę ikony disco pt. „Baiao Bongo” i zgarną masę pochwał od jury. 


Zagrać kobietę z pewnością nie było łatwo. – Z kobietami jest problem, bo mam niski, męski głos. Pracujemy, ile możemy, ale nie zawsze się udaje – mówił Ostrowski w porannym programie „Nowy dzień w Polsat News”. Jak poradził sobie z zadaniem?

Zobaczcie materiał video z występu Mariusza Ostrowskiego. Naszym zdaniem poradził sobie świetnie? A jakie jest twoje zdanie? Wypowiedz się w komentarzu!

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Pudzian Band
Weekend Polaka
G+ Facebook
Kup
YzzY[by DiDżej Mietek]
Ciebie nie ma już
G+ Facebook
Kup
MARIO BISCHIN
Zatrzymać czas

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl