Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Tomasz Niecik W Obronie Niewinnej Dziewczyny!! Zobacz Nagranie Z Bójki !!

Tomasz Niecik

źródło foto:youtube.com
Tomasz Niecik po udziale w show Telewizji TVN - „Agent Gwiazdy 2”, ze zwariowanego, pozytywnego oraz bardzo miłego artysty, w krótkim czasie stał się obiektem drwin i żartów w mediach. Jednak czy słusznie został tak surowo oceniony?
W sieci po odejściu Niecika z w/w programu zostało opublikowanych masę materiałów, z wypowiedziami gwiazdy disco polo na temat tego np. jak był traktowany przez innych uczestników, emocji, które uwalniały się z niego przy różnych zadaniach oraz po prostu o tęsknocie, która również była jednym z czynników zachowania Tomka.

Ale czy faktycznie Niecik jest aż taki niedobry?
Śledząc uważnie losy naszej gwiazdy, naszym oczom rzuciło się video na kanale YouTube - Tomasz Niecik - zatytułowane „Niecik w obronie niewinnej dziewczyny”. W opublikowanym materiale widzimy przepychanki pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy są bardzo natrętni w stosunku do nieznajomej dziewczyny…
Po chwili naszym oczom wyłania się jadący Mercedesem Tomasz Niecik, który ewidentnie już z daleka zaobserwował niepokojącą sytuację. Interwencja gwiazdy była natychmiastowa, a z racji tego, że Niecik ćwiczy Boks, bez kłopotu poradził sobie z dwójką młodszych mężczyzn.

Jednak, czy nie jest to tzw. FAKE?

Komentarze pod filmem są różne … widzowie negują, ostro komentują i chwalą...

-„ Bohater na miarę naszych czasów :D”

Również pod video głos zabrał sam Tomek, publikując komentarza o treści…

-„ Witajcie moi drodzy. Takim gadom obibokom jestem stanowczo na nie jak wogóle można poniżać kobietę szok wybaczcie ale musiałem zareagować na filmie tego tak bardzo nie widać ale ona naprawdę potrzebowała pomocy krzyczała i się wyrywała dobrze że akurat wracałem z nagrania nawet nie miałem pojęcia że ktoś to nagra ale tak to już jest. pzdr”

Na chwilę obecną nie mamy pojęcia, czy jest to specjalna ustawka… czy faktycznie prawdziwa sytuacja z życia naszej gwiazdy … odpowiedź na to pytanie zostawiamy bez komentarza i do Waszej oceny.

Zobaczcie nagranie i wypowiedzcie się sami.  

 

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Long & Junior
Będę śpiewał i grał
G+ Facebook
Kup
SPEED
Zakochana
G+ Facebook
Kup
Basta
Śniadanie podam Ci do łóżka

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl