Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Ktoś uwiódł Power Boy'a?

To się porobiło, naszego Power Boy'a, czyli Artura Suchcickiego, dzielnego strażaka z Ostrowii Mazowieckiej, uwiodła piękna Uwodzicielka Serc... O co chodzi? Oczywiście chodzi o nowy teledysk Power Boy'a, do utworu Serc Uwodzicielka, który jest swoistym powrotem do mocnych klubowych brzmień po spokojniejszych produkcjach jakiimi były utwór Deja Vu czy Nie świruj mała. Tym razem w utworze maczał palce Kuba Urbański z zespołu Playboys, który jest autorem muzyki, słowa już napisał Artur. 

Teledysk można powiedzieć - międzynarodowy, gdyż realizowany był aż w 2 krajach, czyli w słonecznych Włoszech i naszej pięknej Polsce, poza pięknymi widokami oraz uroczą modelką, można podziwiać piękne lśniące i głośno ryczące Maserati, ale jest też coś "duchowego" czyli wąż i jabłko ;) calość jest ubrana w bardzo ładne i wyraziste kolory, a mnogość efektów montażowych może przyprawić o zawrót głowy - dosłownie! 

Czy nowa propozycja się przyjmie i okaże się hitem? Póki co wszystko na to wskazuje - teledysk znalazł się na liście najchętniej oglądanych filmów youtube.

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
KORDIAN
Wina Dzban
G+ Facebook
Kup
Markus P
Kici Kici Miał
G+ Facebook
Kup
CamaSutra
Obojętna

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl