Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Róże - doskonała premiera DEFIS

Źródło: You Tube / DEFIS Oficjalny

W ostatnich dniach Defis zaproponował swoim fanom premierowy kawałek "Róze". Produkcja bardzo szybko spotkała się z zainteresowaniem internautów. W produkcji, którą kręcono w urokliwym Kazimierzu Dolnym, wzięła udział rekordowo liczna ekipa aktorów, statystów oraz filmowców. Większość z występujących znana jest z popularnych seriali i reklam telewizyjnych. Za nakręcenie teledysku odpowiada studio Allinteractive Films. Do pracy na planie zaangażowano specjalitów, którzy swe doświadczenie wynieśli z produkcji telewizyjnych i kinowych. Dzięki temu wartstwa wizualna została dopracowana do granic możliwości.

"Róze" to rytmiczna, przyjemna dla ucha kompozycja. W klipie pojawia się motyw róż, które często towarzyszą nam  w różnych etapach życia. Bohaterka klipu liczyła, że emocje związane z miłością zostaną wyrażone bukietem tych pięknych kwiatów. Ale czasem nasze oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością. Róża trafiła do niej, ale to nie ukochany był tym, który ją obdarował. Ciekawy scenariusz, aktorzy i lokalizacja stały się godną oprawą dla wpadającej w ucho kompozycji.

Teledysk w ciągu kilku 4 dni zdobył ponad 800 tysięcy wyświetleń i znalazł się na wysokiej pozycji karty "Na Czasie" serwisu You Tube. Pojawiające się w sieci komentarze coraz częściej wskazują, że możemy mieć do czynienia z hitem tego lata. A jaka będzie Wasza opinia o "Różach" od grupy Defis? Zapraszamy do oglądania, udostępniania i komentowania tej gorącej nowości.

Źródło: You Tube / DEFIS Oficjalny

Źródło: You Tube / DEFIS Oficjalny

Źródło: You Tube / DEFIS Oficjalny

Źródło: You Tube / DEFIS Oficjalny

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
MAXX DANCE
I tak kocham cię
G+ Facebook
Kup
VEEGAS
Pokochaj Mnie
G+ Facebook
Kup
ENJOY
Mam Plan Na Ciebie

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl