Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

MEGA PREMIERA - BAYERA - Zakochany chłopak

Premiera teledysku miała miejsce w czwartek 19go kwietnia na kanale zespołu BAYERA i nosi tytuł Zakochany chłopak. W kim tym razem zakochał się Radek? W przepięknej Katarzynie Nowak, znanej prezenterki TVN Turbo, która swe wdzięki prezentowała na łamach miesięcznika CKM. 

Piosenka jest bardzo melodyjna, słuchając jej mamy wrażenie że płyniemy razem z nią. Teledysk zrealizowany przez firmę Allinteractive Films, urzeka prostotą i przepychem równocześnie, mało jest takich realizacji w branży disco polo. Klip jest w całości zrealizowany w studiu, ale scenografia robi wrażenie, wszystko jest dopracowane w szczegółach. Jest to już 4 klip zrealizowany dla Bayery przez Marcina Załęskiego, który bardzo sobie chwali współpracę z Radkiem. 

Marcin Załęski: "Radek, wie czego chce i nie lubi się bawić w pół środki, dzięki czemu tak dobrze się dogadujemy. Niestety nie unikneliśmy problemów na planie - umówiona modelka (Anastasia Umanska) zapadła się pod ziemię, na pare godzin przed rozpoczęściem zdjęć musieliśmy znaleźć inną dziewczynę, z pomocą przyszła Kasia Nowak z którą już miałem okazje współpracować i wiem że na niej można polegać. Z wężem mimo lekkich obaw poradziła sobie zawodowo!"

Czy nowy utwór przypadnie Wam do gustu? Nam się bardzo podoba i mamy nadzieje że to będzie HIT tego roku :)

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
MAXX DANCE
I tak kocham cię
G+ Facebook
Kup
Long & Junior
Będę śpiewał i grał
G+ Facebook
Kup
ANDRE
Czarodziejko serc złodziejko

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl