Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Dobre i prawdziwe disco polo! Singiel „Chiquita” podbija internet!

Michalku

źródło foto: materiał prasowy
Michał Gapys, który rozpoczął swoją przygodę z Disco Polo w 2016 roku zaskoczył najnowszym numerem "Chiquita".


Michał pierwsze koncerty w domowym zaciszu dawał już w wieku 2 lat. Prawdziwą przygodę z muzyką rozpoczął w 6 klasie szkoły podstawowej, gdy tata zapisał do go orkiestry dętej "Bazylikon" w Studziannie. Wraz z kolegami stworzył w 2004 roku zespół, który wykonywał covery znanych i lubianych zespołów. Po maturze zamiszkał w Warszawie, gdzie studiował a wolne chwile spędzał w klubach grając JamSassions. Dzięki uparciu w dążeniu do celu wraz ze znajomymi założył zespół Reggea. W 2015 roku Michał poznał Roberta Balcerzaka z zespołu Vice Versa, z którym znaleźli wspólny język w dziedzinie muzyki rozrywkowej. 

Najnowszy numer projektu Michałku to Chiquita. Tekst opowiada o ponownej walce o względy porzuconej ukochanej, która kiedyś była miłością od pierwszego wejrzenia. Mężczyzna, który walczy o kobietę zaczyna doceniać, że jest ona wyjątkowa. Wyróżnia się nie tylko idealną figurą i pięknem zewnętrzym, ale przede wszystkim inteligencją, dobrocią oraz wrażliwością.

Utwór "Chiquita" to 4 singiel projektu Michałku. Debiutancki numer ukazał się w 2016 roku i jest zatytułowany "Daj się namówić."

info. materiał prasowe

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Mega Dance
Zostaniesz sama
G+ Facebook
Kup
Basta
Dla Ciebie Co Chcesz ( Tylko My )
G+ Facebook
Kup
SOLEO
Czarna czy Blondyna

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl