Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

To się nie mogło inaczej skończyć! Utwór „Czasoprzestrzeń” pokochany przez słuchaczy!

źródło foto:Facebook- Enjoy

Dokładnie 14 listopada b.r. na kanale YouTube POLSKIE DISCO pojawił się nieziemski numer pt. „Czasoprzestrzeń” grupy Enjoy.

Musimy przyznać, że piosenka jest powiewem świeżości i mega dawką pozytywnej energii. Dosłownie nie da się przy niej nie tańczyć ! Paula i Jarek przyzwyczaili nas, jak i fanów muzyki disco polo do bardzo wysokiego poziomu swoich produkcji. Wiemy, że słuchacze pokochali najnowszy singiel zespołu, do którego powstał równie wyborny teledysk, który wyszedł spod skrzydeł firmy Allinteractive Films.

Trzeba przyznać, że kawałek szybko wpada w ucho a energiczny klip, faktycznie robi furorę w sieci. Wystarczy przeczytać masę pozytywnych komentarzy takich jak:

„Słucham godzinami…”; „Super nuta!”; „Przyjemne dla ucha.! :)”; „Nuta Do Tańca Jest Kozacko :))”; „Usłyszałem w VOXie, szybko wpadłem tutaj żeby znów tego posłuchać :D Extra numer ! :D”; „No jak zawsze nutka super wiedziałem że tak będzie :) Nie ma się do czego przyczepić wszystko wyszło perfekcyjnie :D Róbcie to co robicie i nie przestawajcie czekam na więcej takich utworów :D Pozdrawiam”.

Jak widać, fani oszaleli na punkcie nowej produkcji zresztą tak samo, jak nasza redakcja. Przegapiliście premierę? Nic straconego!! Zobaczcie fantastyczną nowość od grupy ENJOY i sztachnijcie się mega dawką dobrej muzy!STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
ENJOY
Na Ziemi Raj
G+ Facebook
Kup
SOLEO
Czarna czy Blondyna
G+ Facebook
Kup
Long & Junior
Będę śpiewał i grał

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl