Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Która z gwiazd spędzi sylwestra na trzeźwo?

akcent

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo oraz uważany jest za czołowego przedstawiciela naszego nurtu. Został okrzyknięty przez tłumy królem disco polo a dzięki współczesnym utworom takim jak np. „Przekorny los” czy „Przez twe czy zielone” stał się najbardziej pożądanym artystą w naszym kraju. Pasmo sukcesów zespołu Akcent trwa w najlepsze.

Masa koncertów, liczne wywiady, mnóstwo zobowiązań zmusiły piosenkarza do zmiany trybu życia. „Nasza praca wiąże się głównie z podróżowaniem. Czas spędzamy w samochodzie, na scenie i hotelach. Czasami gramy w klubach, gdzie jest gorąco i nie ma klimatyzacji..."– wyjaśnia reakcji Fakt 24 piosenkarz. Podobno Martyniuk postanowił odstawić alkohol. Czy to oznacza, że sylwestera spędzi na trzeźwo?

"Ostatnio nie piję alkoholu. Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest" – wyjaśnia faktowi Zenon Martyniuk.

Noc sylwestrowa wygląda już zza rogu, a my trzymamy kciuki za gwiazdę, w jej postanowieniu życząc tym samym – SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
DEFIS
Lek na życie
G+ Facebook
Kup
Basta
8 Sekund
G+ Facebook
Kup
MAXX DANCE
I tak kocham cię

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl