Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

Perfumy „Lady” by Markus P – JUŻ W SPRZEDAŻY!!

Markus P

źródło zdjęć:ebutik.pl
Wchodząc do pierwszej lepszej perfumerii, drogerii co drugi wzięty z półki flakon sygnowany jest nazwiskiem znanej gwiazdy. Aktorzy, piosenkarki, piłkarze, celebryci - zarówno ci w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju tworzą własne zapachy, dzięki którym zarabiają krocie. Nie oszukujmy się „zakrapiany” biznes to idealny pomysł na zwiększenie swojego comiesięcznego dochodu. Gwiazdy naszego nurtu nie pozostają w tyle. Kilka miesięcy temu jako pierwsi mieliśmy przyjemność poinformowania fanów MarkusaP, jak i naszych czytelników o nadciągającej premierze perfum „Lady” z dopiskiem Markus P.

Zainteresowani nowym biznesem naszego artysty postanowiliśmy zebrać więcej informacji i zapytać u źródła.

Pierwszy zapach z linii Markusa jest dedykowany kobiecie nowoczesnej. Produkcja odbywał się na terenie naszego kraju. Perfumy zapachem i wyglądem porównywalne są do flakonów z tzw. najwyższej półki, a cena będzie bardzo dostępna i dostosowana do najszczuplejszych kieszeni. - wyjawił naszej redakcji artysta.

Wiemy, że „drapieżny” flakon trafiły już do sprzedaży a cena to ok. 70 zł. Jak czytamy na stronie sklepu ebutik.pl, gdzie możecie zakupić debiutancki zapach MarkusaP– Woda Perfumowana „Lady” by MarkusP to „Zapach, który sprawi, że każdego dnia na twarzy Kobiety pojawi się uśmiech. Przeznaczona dla Pań pozytywnie nastawionych do życia i tryskających energią. MarkusP Lady jest symbolem wolności”.

Czy w zakrapianym świecie zapachów nasz artysta również osiągnie szczyt? Trzymamy za to mocno kciuki.STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
SOLEO
Oczka jak malinki
G+ Facebook
Kup
FOCUS
Baj Baj melańka
G+ Facebook
Kup
Casandra
Tylko z Tobą

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl