Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

"Miłosny kanibal" teledysk, który stał się hitem w SZKOLE!!

Szkoła

źródło zdjęć:Tvn Player
Już prawie cztery lata na antenie TVN możemy oglądać młodzieżowy serial o nazwie „Szkoła”. Transmisja odbywa się od poniedziałku do piątku o godzinie 15:30.

Akcja tego scripted-docu skupia się na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Akcja serialu rozgrywa się w Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcące nr 44 w Krakowie. Zawody miłosne, niepowodzenia w nauce, problemy w domu, bijatyki i choć program podobno, odbiega od rzeczywistości, kilka elementów jednak się zgadza – marzenia.


W jednym z odcinków uczennica szkoły postanawia spełnić swoje marzenie i zostać piosenkarką. Ku naszemu zdziwieniu dziewczyna postawiła na muzykę disco polo i wspólne z kolegą stworzyli numer, który stał się hitem w ich szkole. A czy ten kawałek przypadnie również Wam do gustu? Zobaczcie video opublikowane na łamach strony TVN.

Opis odcinka:

Maturzystka Ela Nowik chce zostać gwiazdą i postanawia zrobić karierę piosenkarki disco polo. Dziewczyna napisała tekst do swojej pierwszej piosenki i prosi szkolnego muzyka, Wacka Mrozińskiego, o skomponowanie muzyki. Wacek gra w zespole metalowym i nienawidzi disco polo. Mimo to zgadza się pomóc koleżance, głównie dlatego, żeby zrobić na złość byłej dziewczynie, Marlenie. Chce jednak wszystko utrzymać w tajemnicy. Kiedy piosenka Eli i Wacka staje się hitem w szkole i w Internecie, dziewczyna namawia Wacka na nagranie teledysku…


STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Basta
Dzwonki zimowych sań
G+ Facebook
Kup
MAXEL
To co nie znane ( Extended Club Remix )
G+ Facebook
Kup
DEFIS
Lek na życie

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl