Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

ByCity w jubileuszowej edycji „Mam Talent” !!

Mam talent

źródło zdjęć: mam Talent - TVN; ByCity-Materiał Wlasny
ByCity to białoruski, żeński zespół, który od ponad roku próbuje podbić polski rynek disco polo. Olga Gribovskaya, Victoria Lazitskaya oraz Olga Kuchinskaya to trzy dziewczyny tryskające energią niczym wulkan. Młode, piękne i piekielnie uzdolnione a ich główną cechą i największą zaletą są występny na żywo. Tak, tak ... tutaj nie usłyszycie playbacku !

W swojej dyskografii posiadają dwa albumy - „Wielokropek” oraz „Muszę Ci powiedzieć”. Publiczność pokochała je za takie hity jak: „Pokaż co mi dasz”, „Kiss Me”, ale i za występ w 11 edycji głośnego talent show „Must Be The Music” gdzie zaśpiewały utwór z repertuaru Rihanny pt. S&M.

Dziewczyny nie zwalniają tempa!!
                               
                                 
 (Zobacz video klikając w zdjęcie)

Wiemy, że całkiem niedawno dziewczyny pojawiły się na castingu do jubileuszowej edycji „Mam Talent”. W sieci został opublikowany króciutki spot reklamowy przedstawiający kulisy castingu w Warszawie! Oczywiście czujne oko naszej redakcji wyłapało dziewczyny w materiale i tym samym wiemy, że utalentowane Białorusinki brały udział w eliminacjach.

Czy wymagający jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola, dadzą szansę dziewczynom i wręczą im przepustkę do kolejnego etapu?
Trzymamy za to mocno kciuki!

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
SOLEO
Złota Peleryna feat FASTER
G+ Facebook
Kup
Basta
8 Sekund
G+ Facebook
Kup
YzzY[by DiDżej Mietek]
I Like This Bass

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl