Najbardziej popularne

Najczęściej komentowane

KONKURSY

[HOT!] Porywająca nowość od JOKER’a. Będzie hit?

JOKER

źródło zdjęć: materiał prasowy
JOKER, czyli Piotr Koczocik to artysta znany z mocnego wokalu i klubowych brzmień. Wszystkie jego kawałki prędzej czy później stają się głośnymi przebojami. Pamiętacie takie numery jak: „Aparatka”, „Zołza” czy „Zła kobieta”? To właśnie te utwory szalały na gorących listach przebojów i zachęcały tłumy klubowiczów do dobrej zabawy. Czy utalentowany wokalista zagwarantuje fanom kolejny MEGA HIT?


Muzyka jest dla mnie... pomysłem na życie codzienne, częścią mnie, żoną, kochanką, pasją, bez której dziś nie wyobrażam sobie żadnego dnia.” – zdradził redakcji Super Expressu, Piotr Koczocik. Nic więc dziwnego, że jego piosenki to same przeboje. Co wiemy o nadciągającej nowości?

„Pasujesz do mnie” to tytuł nowego utworu JOKERA, który opowiadać będzie o kobiecie, która idealnie pasuje do swojego faceta. TO TAKIE OCZYWISTE! Porównania będą różne… ciastko i miód, pączek i kawa, uśmiech i bukiet róż ... Czyżby Piotr stworzył numer ze specjalnym dedykacją dla ukochanej?

Ujęcia były kręcone dokładnie tj. 20 lipca w Ogrodzie Botanicznym pod Warszawą. Realizacją teledysku zajęła się firma FOXART. Główną rolę w teledysku odegra m.in. Arkadiusz Rogoziński, którego możemy pamiętać z klipu „Napad Na Serce”.

PREMIERA -> 13 września! Jako rzetelna redakcja do tego czasu nie zostawimy Was bez niczego i już teraz na łamach naszego serwisu publikujemy materiał z planu, w którym to usłyszycie kawałek najnowszego singla !


                                                                                        (kliknij w obrazek i psłuchaj nowego numeru
)

źródło zdjęć: Facebook/JOKER

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Shantel
Może ze mną zatańczysz
G+ Facebook
Kup
Basta
Co mi zrobisz
G+ Facebook
Kup
RAJMUND
Mój Aniele ( Freaky Boys Remix )

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl