Skrót News

Najczęściej komentowane

Dżentelmeni Disco Polo: Wybieramy najlepszą stylizację!

dżentelmeni disco polo

źródło foto:www.facebook.com/pg/DISCOPOLOAttack/photos
goleniowski.com/ Damian Janeczko

Moda męska prosto z „Disco Polo Attack” – co obecnie noszą nasze gwiazdy?
Mężczyźni coraz liczniej udowadniają, że lubią wyglądać dobrze- czyli elegancko, z klasą i po prostu męsko. W tym sezonie na deskach sceny muzyki tanecznej dalej królują garnitury. Różne fasony, tekstury, kolory np. Marek Gwiazdowski udowodnił, że nawet klasyczny czarny, dobrze skrojony garnitur może się wyróżnić – choćby nawet fantazyjną marynarką. Na jaki garniturowy look postawili pozostali artyści? 

Andre postawił na stylizację rodem z „Men in black” i jak widać, poszło mu naprawdę nieźle. Dopasowany czarny top, na którym widnieje rzucający się w oczy „talizman”, a wszystko zostało zamknięte w ramach dobrze skrojonego garnituru.


źródło foto:goleniowski.com/ Damian Janeczko

Radek Liszewski postawił na klasykę z dodatkiem nowoczesności. Biały garnitur, w którym prezentuje się fenomenalnie, został dodatkowa wzbogacony o modny klin w spodniach, a tzw. luzu do całej stylizacji dodały sportowe buty.
Krystian Pudzianowski trochę zaszalał i pojawił się w idealnie dopasowanej koszuli, w której wyróżniają się czarne guziki. À la garniturowe spodnie przełamał wysokimi butami z cholewką, które nadają dobrego luzu całej stylizacji.


źródło foto:goleniowski.com/ Damian Janeczko


Long&Junior postawili na totalny luzzzz… niby koszula, krawat, ale wszystko zostało przedstawione jako a’ala raperska stylizacja wieczorowa. After Party zaprezentowało się w nowoczesnej vintage stylizacji. Marynarka, która z pozoru wygląda na dżinsową, modne porwane spodnie, a wszystko przełamane modnym w tym sezonie kolorze butów – czerwień, którą możemy zauważyć w niejednej stylizacji disco polo.


źródło foto:goleniowski.com/ Damian Janeczko

Król Disco Polo – Zenon Martyniuk…jak zwykle zaprezentował swój image na wysokim poziomie. Garnitur i Akcent to już chyba dwa nierozłączne elementy. Tym razem na „Disco Polo Attack” artysta postanowił wyluzować. Sztruksową marynarkę przełamał T-shirtem ze wzorami oraz prostymi spodniami. Cała stylizacja zachowana jest w jednolitej kolorystyce. Oczywiście nie mogło zabraknąć stylowych pantofli.
źródło foto:goleniowski.com/ Damian Janeczko

Kto z tej wspaniałej 7 wypadł najlepiej? Swoje typy zostawcie w komentarzu poniżej. Niech wygra najlepiej ubrany!

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Casandra
Tylko z Tobą
G+ Facebook
Kup
Drossel
Jak ja kocham cię
G+ Facebook
Kup
BOYS
Ty i Ja & MARIO BISCHIN

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl