Skrót News

Najczęściej komentowane

Okres od świąt do sylwestra spędzają poza domem. Jak przygotowują na to swoją córkę?

Piękni i Młodzi

Dziewięć koncertów. Właśnie tyle występów zespół Piękni i Młodzi ma zaplanowane w okresie od Bożego Narodzenia do Sylwestra. W domu spędzą więc tylko 24 grudnia. – W Wigilię zamierzamy odwiedzić wielu krewnych, aby nacieszyć się towarzystwem bliskich i najeść na całe święta. Nadprogramowe kalorie spalimy na koncertach – mówi nam Magdalena Narożna. Taki plan oznacza

jednak, że wraz z mężem Dawidem niewiele czasu spędzą ze swoją córką. – Gabrysia przywykła do tego, że w tym okresie pozostaje pod opieką krewnych. Czeka ją mnóstwo radości – zapewnia artystka. A w tym roku jej rodzice postanowili wnieść w ten czas jeszcze więcej przyjemności.  

Dumni  ze swojej pociechy

– Mamy bardzo mało okazji, by pobyć z Gabi od rana do wieczora, więc już kilka tygodni temu zaplanowaliśmy, że przed świętami urwiemy ją trochę ze szkoły. Wierzymy, że nauczyciele nam wybaczą – wyznaje gwiazda. Ich pociecha w tym roku rozpoczęła naukę równolegle w dwóch placówkach – podstawowej i muzycznej, gdzie uczęszcza na lekcje skrzypiec. – Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić. Widać Gabi ma słuch muzyczny, skoro zaproponowano jej skrzypce. Zresztą chciała się uczyć grać. To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Tuż przed świętami całą rodziną pojechali więc na narty na Słowację mimo iż... artystka niedawno cierpiała z powodu kontuzji nogi. – Narty to dla mnie najlepsza rehabilitacja. W tamtym roku miałam skręconą lewą nogę i po powrocie z gór zaczęłam normalnie funkcjonować – śmieje się. Nic dziwnego, że pytana o życzenia na nowy rok, oprócz rodzinnego szczęścia wymienia nie sukces zawodowy, a zdrowie. –  Mam nadzieję, że to właśnie przyniesie nam kolejny rok – wyznaje. – A nad sukcesami będziemy pracowali sami.


Materiał Pochodzi Z Gazety "Na Żywo" pt. "Nasze Melodie".

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
SPEED
Zakochana
G+ Facebook
Kup
RAJMUND
Czy zostaniesz moją żoną
G+ Facebook
Kup
SOLEO
Oczka jak malinki

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl