Skrót News

Najczęściej komentowane

Wokalistka TOP GIRLS dała byłemu drugą szansę…Będzie ślub?

top girls

źródło foto:YouTube

Chociaż znajomi odradzali jej ten krok, wokalistka dobrze wie, co robi. Wróciła do ukochanego, z którym rozstała się latem.

On mieszka na południu  Polski, ona w Gdańsku. To dzieląca ich odległość sprawiła, że na początku lata wokalistka Top Girls rozstała się ze swoim chłopakiem. Piotr, znany fanom zespołu z klipu do utworu „Mleczko”, jest trenerem przygotowania motorycznego w MKS Dąbrowa Górnicza. – W tygodniu ma treningi, w weekendy mecze. Ja kończyłam studia i pracowałam. Mijaliśmy się, aż zdecydowaliśmy się rozstać – wspomina Angelika.

Zakochują się  w sobie na nowo

Jak przyznaje, było jej ciężko.  – Bardzo mi brakowało Piotra.  Jego wsparcia w gorącym czasie koncertów i przygotowywania się do obrony pracy magisterskiej  – mówi. Zakochani postanowili więc dać sobie jeszcze jedną szansę. – Rozłąka sprawiła, że zakochujemy się w sobie na nowo. Jeszcze nie wiem, jak to zrobimy, by spędzać ze sobą więcej czasu. Zdarza się, że widujemy się na koncertach Top Girls – wyznaje.  – Niektórzy znajomi odradzali mi tę decyzję, mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,  ale ja się tym nie przejmuję. Czuję się szczęśliwa. Myślę, że Piotr jest wspaniałym kandydatem na męża – dodaje z uśmiechem.

https://www.youtube.com/results?search_query=top+girls

Materiał pochodzi z dodatku do gazety "Na zywo" - "Nasze Melodie". W każdy czwartek zachęcamy do zakupu nowego wydania.

 

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Pudzian Band
Weekend Polaka
G+ Facebook
Kup
YzzY[by DiDżej Mietek]
I Like This Bass
G+ Facebook
Kup
Long & Junior
Bądź moją królową

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl