Skrót News

Najczęściej komentowane

Małżeństwo Pstrągowskich odlicza dni do porodu.

Państo prostragowscy

źródło foto:Dariusz Łapacki
Informacja o ciąży Doroty Pstrągowskiej obiegła już polskie media. Plotki o jej odmiennym stanie pojawiły się pod koniec sierpnia. Jakiś czas temu utalentowana saksofonistka zdecydowała się i potwierdziła redakcji tygodnika „Na Żywo”, że razem z Markiem spodziewają się dziecka!

Dorota bardzo pragnęła zostać mamą. I udało się! Jak mogliśmy przeczytać w pierwszym październikowym wydaniu tygodnika „Na Żywo” sympatyczna saksofonistka i jej mąż Marek już w styczniu powitają na świeci synka . ”To będzie chłopiec – cieszy się Dorota. – Wybraliśmy już dla niego imię, Wojtuś” – zdradza w rozmowie z Na żywo.

Wielka nowina o tym, że Pstrągowska zostanie mamą, była zaskoczeniem nie tylko dla naszej redakcji, ale również dla fanów zespołu MIG. Musimy przyznać, że 2017 to ich rok! W czerwcu zakochani wzięli ślub, a zaraz zostaną szczęśliwymi rodzicami.

Jednak, czy Dorota jest gotowa na poród?  

Okazuje się, że jak najbardziej! „Czuję się bardzo dobrze. Razem z mężem nie możemy się doczekać przyjścia Wojtusia na świat. To kwestia tygodni, a może dni, bo termin mam na początek stycznia, więc mały może zrobić nam niespodziankę” – zdradza w rozmowie z Super Expressem artystka.

Przyszłym rodzicom życzymy dużo zdrowia oraz pomyślnego rozwiązania. – Raz jeszcze gratulujemy.

STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
Basta
8 Sekund
G+ Facebook
Kup
PIĘKNI I MŁODZI
To nasze święta
G+ Facebook
Kup
MARIO BISCHIN
Zatrzymać czas

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl