Skrót News

Najczęściej komentowane

Grupa TOP GIRLS otrzymała oryginalny podarunek od fanki!

Top Girls

źródło zdjęć: materiał prasowy
Trzy utalentowane wokalistki z grupy TOP GIRLS zyskały ogromną popularność dzięki takim utworom jak: „Czeski film”, „Jeszcze Tego Nie Wiem”, „Mleczko”, czy „Kochaj nieprzytomnie”. Angelika, Justyna oraz Paula są niezwykle wymagające. Wszystkie ich produkcje dopieszczone są do ostatniej nutki, co przekłada się również na wszelkie inne aspekty ich działalności. Topowy zespół disco polo posiada również sporą gromadkę fanów, którzy dla swoich idoli są w stanie zrobić naprawdę bardzo … ale to bardzo dużo.

Jedni miłośnicy muzyki disco pokonują tysiące kilometrów, aby pojawić się na koncercie swojego idola, inni zaś jak np. Monika S. tytułują swoje ciałko. Tak, Tak !
Jedna z fanek TOP GIRLS wykonała tatuaż na część zespołu!!!!! Odważna zblewianka, której największym marzeniem jest m.in. wystąpić w duecie z dziewczynami, postanowiła uhonorować ich twórczość, wykonując tuszowym obrazek ( logo zespołu TOP GIRLS) na przedramieniu. – DZIARA ROBI WRAŻENIE!

źródło zdjęć: materiał prasowy

Oczywiście nie po raz pierwszy fani decydują się na tatuaż z logiem, twarzą swojego idola. Takiego uhonorowania doczekali się m.in. zespół After Party, Zenon Martyniuk, Boys, czy zespół Basta
Jak widać grupa TOP GIRLS mimo młodego stażu w naszej branży, zyskała nie tylko ogromną popularność dzięki wypuszczanym produkcjom, ale i rzecz najważniejszą – MIŁOŚĆ SŁUCHACZY.
W imieniu naszej redkacji przesyłamy Monice  ogromny RESPECT!! STREFA MUZY: AFTER PARTY

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
SOLEO
Kobiety Balety
G+ Facebook
Kup
MARIO BISCHIN
Zatrzymać czas
G+ Facebook
Kup
Basta
Dzwonki zimowych sań

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl