Skrót News

Najczęściej komentowane

Ulubiona restauracja Marcina Millera? Sprawdź, gdzie jada gwiazda!

źródło foto:disco star, sztukamiesa
Kuchnia polska, chińska a może tajska? Wnętrze ciepłe, klimatyczne a może ład i minimalizm? Kulinarny relaks w tej samej czy co tydzień w innej restauracji? Sprawdźcie, gdzie najchętniej jada Marcin Miller.

Białostocki lokal schowany w jednej z kameralnych „alejek” w Białymstoku, ale nadal w centrum miasta… Miejsce z niekonwencjonalnym podejściem do mięsa, czyli restauracja „Sztuka Mięsa”. To właśnie do tego lokalu najchętniej zagląda Marcin Miller przy okazji wizyt w Białymstoku.


Po raz kolejny za pośrednictwem Facebooka Marcin zakomunikował, że je posiłek w ulubionej knajpce… tym razem z rodziną. Restauracja, a raczej karta dań to „miłość” do mięsa. Za sprawą szefa kuchni Marcin jak i Wy możecie zjeść najlepsze w mieście hamburgery i steki z wołowiny, jak i również dania z wieprzowiny … karkówka, solidna porcja żeber BBQ, ale i drób i ryby. Szef Kuchni bardzo często zaskakuje nowymi daniami -nie tylko mięsnymi-, które bardzo często oferowane są poza stałą kartą menu. W związku z tym każda wizyta w restauracji może przynieść nowe kulinarne doświadczenia.


Nic więc dziwnego, że Marcin Miller postawił właśnie na tę restaurację. Wszystkich Was zachęcamy do odwiedzenia właśnie tego miejsca przy okazji wizyty na Podlasiu, a nóż widelec może właśnie wtedy spotkacie naszą gwiazdę disco polo.

 

STREFA MUZY

G+ Facebook
Kup
SPEED
Zakochana
G+ Facebook
Kup
Pudzian Band
Weekend Polaka
G+ Facebook
Kup
ENJOY
Na Ziemi Raj

Pobierz MP3 ""! Wyślij sms o treści MP3 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto),
regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl